RATY 0% na WSZYSTKIE nasze usługi

Polish Czech Slovak English

Bezpłatna wycena usługi

Wypełnij poniższy formularz, aby poznać orientacyjny koszt usługi.
UWAGA! Nie odpowiadamy na zapytania, które zawierają niekompletne bądź nieprawidłowe informacje oraz dane.

Nasza oferta

Montaż

Szybko, fachowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Montujemy sekwencyjne systemy gazowe w samochodach z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim. Topowi producenci: Optima, BRC, Stag, Lovato i Landirenzo. Uwaga! Na czas montażu istnieje możliwość udostępnienia samochodu zastępczego.

Serwis

Regularny serwis auto gazu to gwarancja bezproblemowej jazdy oraz prawidłowo działającej instalacji LPG. Wykorzystując profesjonalne narzędzia oraz wieloletnie doświadczenie w branży, sprawdzimy Twoją instalację gazową od A do Z. Od szczelności i emisji spalin, po stan techniczny każdego z komponentów.

Naprawa i diagnostyka

Zajmujemy się także kompleksową diagnostyką oraz naprawą wszelkiego rodzaju usterek powodujących błędne działanie systemów LPG. Jeśli Twój samochód szarpie, gaśnie lub niewłaściwie reaguje na gaz, wpadnij do nas. Pozbędziemy się problemu.

UWAGA! Nasz serwis zajmuje się także weryfikacją i naprawą fabrycznych instalacji gazowych, założonych w salonie dealera oraz tych, które zostały zamontowane bezpośrednio przez producenta samochodu!